Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Andrzeja nazwa: Stokado Sp. z o.o.
Andrzeja kategoria:
Andrzeja info:

Oferta magazynów samoobsługowych firmy Stokdo to innowacyjne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy potrzebują powierzchnię do przechowywania na określony czas. Magazyny i kontenery na wynajem to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych jak i firm. Niewątpliwym atutem tego typu rozwiązania jest to, że magazyn wynajmuje się w momencie gdy tylko zachodzi taka potrzeba.. Elastyczność to coś co jest najważniejszą cechą wynajmowanych magazynów. Czas przeprowadzki czy remontu to moment kiedy tego typu pomieszczenie pozwoli przechować niepotrzebne przedmioty, meble oraz sprzęty. Samemu decyduje się o czasie umowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest już konieczne utrzymywanie magazynu przez cały rok, nawet gdy nie jest on potrzebny, a tylko w momencie gdy jest on przydatny.

Firma Stokado wychodzi na przeciw potrzebom osób chcących przechować czasowo różnego rodzaju przedmioty w bezpieczny sposób. Jest to idealne rozwiązanie dla firm produkcyjnych, które czasowo potrzebują dodatkowych powierzchni do przechowywania swoich produktów, lub dodatkowych materiałów. Umowa zawarta na czas jaki jest potrzebny pozwala na wygodne korzystanie z magazynów i kontenerów, ułatwiając w te sposób pracę. To prawdziwa rewolucja w rozwiązaniu problemów z przechowywaniem nadwyżek produkcyjnych, które do tej pory stanowiły spory problem. Oferta stworzona została specjalnie po to by nadążać za potrzebami klientów.

Obecnie firma Stokado prowadzi swoje oddziały w czterech miastach w Polsce, oferując powierzchnie magazynowe i kontenery na wynajem. Samoobsługowe magazyny to doskonałe rozwiązanie w wielu przypadkach. Pozwala na łatwy dostęp do miejsca, gdzie w bezpieczny sposób, na prostych zasadach można przechować wszystko to co w danym momencie potrzeba. Bez ponoszenia kosztów utrzymania powierzchni przez cały rok, można w elastyczny sposób dopasować czas wynajmu do swoich potrzeb. To idealne rozwiązanie dla wymagających klientów, którym zależy na bezpieczeństwie przechowywanych przedmiotów.

Andrzeja telefon: 666030777
Andrzeja NIP: 8992745172
Andrzeja Regon: 022172988
Andrzeja miejsce: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław